24 listopada 0

JAK czyli KARTA GOŚCIA


PRAWA GOŚCI I PROŚBY DO GOŚCI

Spisane dla Państwa wygody i naszego spokoju.


1. Nasza oferta skierowana jest DO OSÓB DOROSŁYCH I DZIECI STARSZYCH (wiek szkolny). ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ PSY i KOTY :) Ze względu na innych Gości możemy przyjąć tylko psy zsocjalizowane i niehałaśliwe. Prosimy o zabranie ze sobą koca/legowiska dla zwierzaka. Wszystkie koce, narzuty i poduszki w Siedlisku przeznaczone są wyłącznie dla ludzi. Psy Kanapowe (o istnieniu których wiemy, bo jeden taki mieszka z nami :D ) zapraszamy do korzystania z dolnych, pomarańczowych kanap na własnych, ulubionych kocykach. Natomiast meble na górze (sypialnia), czyli łóżka i kanapa rozkładana, przeznaczone są tylko dla ludzi.  O przyjeździe zwierzęcia prosimy uprzedzić w mailu.

2. Goście otrzymują W CENIE POBYTU: drewno do palenia w kominkach, kuchniach kaflowych, na ognisku oraz w palenisku w stodole, leżaków (6 sztuk), dostęp do grilli przenośnych (3 sztuki) bez opału. We własnym zakresie Goście zaopatrują się w węgiel na grill przenośny. Na krótkie wycieczki lub przejazd do sklepu udostępniamy proste rowery.

3. Za użytkowanie KUCHENKI ELEKTRYCZNEJ (zamiast lub oprócz kaflowej kuchni wiejskiej, dostępnej w każdym apartamencie) doliczana jest opłata 5 zł za każdą dobę. Podobnie za inne urządzenia elektryczne przywiezione przez Gości typu suszarki do grzybów (nie dotyczy ładowarek do telefonów, laptopów itp.). Potrzebę kuchenki proszę zgłosić w mailu.

4. Ze względu na warunki panujące w Siedlisku i okolicy (cisza - brak odgłosów innych niż szum lasu, śpiew ptaków, odgłosy zwierząt i sezonowo prac na polach) prosimy o zachowanie ciszy, niesłuchanie głośno muzyki oraz NIEPALENIE PAPIEROSÓW na całym terenie Siedliska, na tarasach i w stodole.


5. CISZA NOCNA obowiązuje od 22.00 do 7.00. Po godz. 22.00 prosimy o zachowanie ciszy ze względu na innych gości.


6. DOBA HOTELOWA trwa od godz.15.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.  Ewentualne inne godziny pobytu bywają możliwe - do ustalenia w trakcie rezerwacji.


7. Prosimy o niepozostawianie resztek jedzenia i kosmetyków w łazienkach i kuchniach.

8. Prosimy o wysypywanie popiołu z kominków na łąkę przy krawędzi lasu.


9. W Siedlisku segregujemy odpady - odpowiednie pojemniki/kubły koło stodoły.

10. Apartamenty uprzejmie prosimy zostawić w takim stanie, w jakim je Państwo zastali.

11. Obowiązuje bezwzględny ZAKAZ przebywania na terenie Siedliska osób nieobjętych rezerwacją.


12. NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI GRUPOWYCH.

13. Prosimy o regulowanie płatności w pierwszym dniu pobytu.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziękujemy w imieniu pozostałych Gości  za uszanowanie powyższych próśb.
Życzymy miłego pobytu :-)NA WŁASNEJ PODUSZCE I WŁASNYM KOCYKU :)

Copyright © 2017 Żuraw i Czapla