24 listopada 0

GDZIE czyli APARTAMENTYNocleg pod lasem w Dolinie Baryczy,
kominki, kuchnie kaflowe,
Gospodarstwo agroturystyczneNaszym gościom oferujemy trzy dwupoziomowe, całoroczne apartamenty

Apartamenty różnią się między sobą jedynie szczegółami kolorystycznymi oraz usytuowaniem części sypialnych (na piętrze) względem stron świata, stąd ich nazwy: Apt.Wschodni - okna w  sypialni od str.wschodniej, Apt. Środkowy - zadaszona weranda w części sypialnej od str.południowej, Apt.Zachodni - okna w części sypialnej od str.zachodniej. Wszystkie apartamenty mają wejścia i tarasy oraz okna na parterze od strony południowej, z widokiem na łąkę i las. W apartamentach, ze względu na otoczenie zielenią oraz dobrą izolację ścian i dachów, jest chłodno w lecie i ciepło w zimie. Tarasy i ogródki między apartamentami oddzielone są zielenią, co zapewnia prywatność.


W ka
żdym partamencie na parterze:

(40 m.kw.) Kompletnie wyposażona część kuchenna (lodówka, garnki, talerze, sztućce, szkło, czajnik elektryczny, kawiarka, lodówką i kaflową kuchnią (drewno w cenie noclegu), na której Goście mogą przyrządzać posiłki (na życzenie  wypożyczamy kuchenkę elektryczną, dwupalnikową – 5zł/prąd/dobę faktycznego użytkowania), część kominkowa z kanapami, łazienka z WC i prysznicem. Goście ogrzewają apartamenty samodzielnie kominkiem żeliwnym (drewno w cenie noclegu). Zimą rozpalamy dla Państwa w apartamentach "na dzień dobry".


W każdym partamencie na piętrze:

40 m.kw. ze skosami) część sypialna z podwójnym łóżkiem w jednej części, rozkładaną kanapą w drugiej części oraz drugą łazienką z WC i bidetem. Dodatkowo apartament środkowy posiada umeblowaną werandę na piętrze z widokiem na las. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Wszystkie apartamenty posiadają umeblowane drewniane tarasy na parterze (widoki na łąkę i las) oraz osobne ogródki, oddzielone między sobą gęstymi, dużymi krzewami, co zapewnia prywatność gościom i bezpieczeństwo psom.

Jeśli komuś nie chce się gotować .. ;) : w Siedlisku Goście otrzymają mapki i informacje na temat okolicznych miejsc, w których można zjeść rybkę, dziczyznę i inne...

Apartamentu środkowa

Copyright © 2017 Żuraw i Czapla