24 listopada 0

GDZIE czyli APARTAMENTY

NASZYM GOŚCIOM OFERUJEMY TRZY DWUPOZIOMOWE, CAŁOROCZNE APARTAMENTY. 

Apartamenty różnią się między sobą jedynie szczegółami kolorystycznymi oraz usytuowaniem części sypialnych (na piętrze) względem stron świata, stąd ich nazwy: Apt.Wschodni - okna w  sypialni od str.wschodniej, Apt. Środkowy - zadaszona weranda w części sypialnej od str.południowej, Apt.Zachodni - okna w części sypialnej od str.zachodniej. Wszystkie apartamenty mają wejścia i tarasy oraz okna na parterze od strony południowej, z widokiem na łąkę i las. W apartamentach, ze względu na otoczenie zielenią oraz bardzo dobrą izolację ścian i dachów, jest chłodno w lecie i ciepło w zimie. Tarasy i ogródki między apartamentami oddzielone są zielenią, co zapewnia prywatność.


W KAŻDYM APARTAMENCIE NA PARTERZE:
(40 m.kw.) Kompletnie wyposażona część kuchenna (lodówka, garnki, talerze, sztućce, szkło, czajnik elektryczny, kawiarka, wszelkie otwieracze, tarki, sitka, wyciskarki itp. itd.;-)) z lodówką i kaflową kuchnią (drewno w cenie noclegu), na której Goście mogą przyrządzać posiłki (na życzenie  wypożyczamy kuchenkę elektryczną, dwupalnikową – 5zł/prąd/dobę faktycznego użytkowania), część kominkowa z kanapami, łazienka z WC i prysznicem. Goście ogrzewają apartamenty samodzielnie kominkiem żeliwnym (drewno w cenie noclegu). Apartamenty są bardzo dobrze ocieplone, co zapewnia ciepło w zimie i chłód latem. Zimą rozpalamy dla Państwa w apartamentach "na dzień dobry".

W KAŻDYM APARTAMENCIE NA PIĘTRZE:
(40 m.kw. ze skosami) część sypialna z podwójnym łóżkiem w jednej części, rozkładaną kanapą w drugiej części oraz drugą łazienką z WC i bidetem. Dodatkowo apartament środkowy posiada umeblowaną werandę na piętrze z widokiem na las. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Wszystkie apartamenty posiadają umeblowane drewniane tarasy na parterze (widoki na łąkę i las) oraz osobne ogródki, oddzielone między sobą gęstymi, dużymi krzewami, co zapewnia prywatność gościom i bezpieczeństwo psom.

W cenie dostępne dla Gości - stodoła, czynna do godz.22.00 – idealne miejsce do obserwacji zachodów słońca :), gdzie kupić można wyroby gospodarstwa ekologicznego naszych sąsiadów (jajka, ser, masło, dżemy..); proste rowery turystyczne (2 szt.), aby podjechać do najbliższego sklepu, leżaki (6 szt.) oraz przenośne grille (3 szt.) bez opału. Własne rowery można trzymać w rowerowni, w ogródku przy apartamencie lub w stodole. Na miejscu są także mapy okolicy, informatory itp.
W stodole internet bezprzewodowy.

Jeśli komuś nie chce się gotować .. ;) : w Siedlisku Goście otrzymają mapki i informacje na temat okolicznych miejsc, w których można zjeść rybkę, dziczyznę i inne....

APARTAMENT ŚRODKOWY / GÓRA - SYPIALNIA (fragment - wyjście na werandę)
APARTAMENT WSCHODNI / DÓŁ (SALONIK)
APARTAMENT ZACHODNI / DÓŁ (KUCHNIA - FRAGMENT)
APARTAMENT ŚRODKOWY / GÓRA (SYPIALNIA - FRAGMENT)Copyright © 2017 Żuraw i Czapla